Przewóz kontenera

Przewóz kontenera umieściliśmy w swojej bogatej ofercie transport drogowy, gwarantuje klientom najwyższy poziom świadczonej usługi.

Przewóz kontenera – dysponujemy własnym taborem samochodowym, dzięki czemu jeszcze szybciej dostarcza towary pod wskazany adres.  

 

Ze względu na wyposażenie jakim jest nowoczesny system nawigacji, dociera do najbardziej odległych i nieznanych zakątków kraju czy świata. Transport będący pod stałą kontrolą GPS, monitorowany jest na bieżąco, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa przewożonych towarów. Dodatkowe zabezpieczenie towaru stanowi tak zwane OC przewoźnika. Wieloletnie doświadczenie, a w tym również wymagane certyfikaty to gwarancja doskonale dobranych kierowców. Wysoka jakość usług oraz indywidualne dopasowanie do potrzeb transportowych klientów to podstawa w transporcie drogowym świadczonym przez naszą firmę. Dlatego usługa cieszy się dużym zainteresowaniem, co pozwala jeszcze bardziej udoskonalać sposób jej świadczenia oraz zwiększać poziom zadowolenia klientów, których mogłoby się wydawać nie da się już zaskoczyć.